top of page

TÝDEN S AUTOREM PEN KLUBU…


Kvůli zákazu setkávání v době pandemie C-19, a tedy i našich pravidelných autorských čtení, rozhodli jsme se loni pro natáčení videí se členy PEN klubu z jejich nových knih i ze starší tvorby. Děkuji upřímně všem, kdo se už projektu účastní.Zde najdete seznam všech audionahrávek a videí, které jsme od podzimu 2020 vytvořili ve spolupráci s vámi.

https://youtube.com/playlist?list=PLCY_4r6KFGyzsugPznnpjoD55TDtD95ZGPROPAGAČNÍ KAMPAŇ NA FACEBOOKU A WEBU

Od příštího týdne budeme už hotová videa každý čtvrtek prezentovat na facebookových stránkách PEN klubu, aby se dostala co možná k největšímu počtu posluchačů.


Tato prezentace s názvem TÝDEN S AUTOREM PEN KLUBU… bude součástí malé kampaně na podporu tvorby členů klubu. Začátkem každého týdne vyjde medailonek s fotografií vybraného autora či autorky, případně odkazy na texty o nich nebo vydané knihy, ve čtvrtek pak link na video.

Až propagační kampaň spustíme, prosíme vás o sdílení videí na Facebooku

(10) PEN klub | Facebook a na YouTube Czech centre Pen club - YouTube.

K naší velké radosti mají některá videa velký počet shlédnutí už nyní, celkem vice než 1300 krát.

Pojďme tedy společně PEN klub a jeho členy více zviditelnit!S natáčením a prezentací pokračujeme i letos, proto případným zájemcům tento proces znovu ráda přiblížím, abyste neváhali a také se přidali. Je to reklama vašim knihám a také PEN klubu, jehož jste váženými členy.


JAK NA TO?

První možnost: Domluvit si schůzku v Kolowratu, kde vytvoříme nahrávku. Natáčení vám nezabere více než hodinu. Můžu taky přijet k vám, pokud to není daleko.


Druhá možnost: Požádejte vaše blízké o spolupráci. Natočte video pomocí mobilního telefonu či jiného zařízení (fotoaparát, kamera atp.) a materiál pošlete přes Úschovnu či přes Google drive na mojí emailovou adresu k dalšímu zpracování.


Třetí možnost: Můžete nahrát pouze zvukový záznam (opět pomocí telefonu či jiného dostupného zařízení) a odeslat přes úschovnu či přes Google drive na mojí emailovou adresu ke zpracování.


Pokud nám zašlete vaše video či zvukový záznam, přednostně je zveřejníme po úpravě a budeme ho také přednostně propagovat před záznamy, které už byly jednou zveřejněny.


Jakmile se k nám dostane vaše zvuková nahrávka či video - záznam poté sestříháme, přidáme hudbu, kterou si vyberete, případně vaše fotografie a jiné dokumenty, které nám poskytnete. Na uvedených odkazech si můžete prohlédnout různé verze nahrávek a posoudit naše technické možnosti, např.:

k záznamům L. Klukanové, které pořídili její nejbližší, jsme přidali hudbu, tematické a ilustrační fotografie a použili autorčiny fotografie viz

https://youtu.be/wt2-rEzjyB4


Jana Witthed nám poslala ze Švédska pouze zvukový záznam, k němuž jsme doplnili hudbu podle autorčina přání, tematická videa, rodinné a ilustrační fotografie viz

https://youtu.be/49iBq-JgoKQ


Klára Hůrková je v této oblasti zkušená, poslala nám video nejen se čtením svých veršů a prózy, ale též s procházkou po Cáchách, kde žije. My jsme video doplnili pouze hudbou a fotografiemi viz

https://youtu.be/ntszilHnlQg  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page